Skip to main content

Milleks sinu toetust kasutame?

Meie jaoks on oluline, et teadmine tuumajaama riskidest ja võimalikest lahendustest jõuaks võimalikult paljude Eesti inimesteni.

Et meie eksperdid saaksid hoida end kursis värskeimate tuumauudistega ning need teieni tuua, oleme tänulikud Sinu toetuse eest! Saame ressurssi kasutada tööjõukulude katmiseks, kampaaniate väljatöötamiseks ning paljuks muuks, mida peaksime muidu tegema vabatahtlikuse arvelt.

MIKS MEID TOETADA?

  • Toetades meie algatust, toetad püüdlusi meie allesjäänud looduskeskkonda hoida ja taastada ning minna ühiskonnana üle õiglasele ja säästlikule majandusmudelile, et tagada elamisväärne keskkond ka meie lapselastele.
  • Eesti Roheline Liikumine (ERL) on üks vanimaid ja mõjukamaid Eesti keskkonnaorganisatsioone, mis ühendab endas keskkonnakaitse ajaloolise mälu rahvusvahelise kogemuse ning entusiasmiga. 
  • ERL-is töötavad motiveeritud keskkonnakaitsjad ja eksperdid, kes tunnevad oma valdkonda ning oskavad piiratud rahalist ressurssi tulemuslikult kasutada.

MTÜ Eesti Roheline Liikumine tegutseb projektirahastuse, toetuste ja liikmemaksude toel – oleme tänulikud sinu panuse eest! 

Tee ülekanne:

Saaja nimi
MTÜ Eesti Roheline Liikumine

Swedbank
EE322200221011415405

SEB
EE941010102051999003